Ga naar inhoud
Logo
Logo

Leeuwarden – De Spjocht

In Unia West, aan de rand van Leeuwarden, verrijzen in samenwerking met Zwanenburg Projecten 14 duurzame woningen, omgeven door ruimte, rust en kwaliteit. Mogen wij bouwen aan jouw nieuwe thuis tussen water en groen?

Binnenkort in verkoop!

Jouw nieuwe thuis staat in Leeuwarden

Wonen in De Spjocht betekent: op een unieke manier dorps wonen, zonder de praktische nadelen die daar soms ook bij horen. Alles wat de stad te bieden heeft ligt binnen handbereik, allemaal op fietsafstand.

Om je een idee te geven.. De wijk Unia ligt niet ver van het buurtschap Techum, tussen Wâldwei (Rijksweg N31) en Leeuwarden. Het is 15 minuten naar ziekenhuis Frisus MC Leeuwarden, 20 minuten naar de winkels aan de Nieuwestad.

Het buurtschap wordt omarmd door twee historische waterwegen: het Alddjip en de Wurdumerfeart. Het merendeel van de 14 woningen van De Spjocht ligt aan vaarwater, een sloepenroute. Stap vanuit je achtertuin op je boot en vaar naar de omliggende dorpen of ontdek de binnenstad van Leeuwarden vanaf het water.


Bekijk de projectwebsite

14 duurzame en stoere woningen

Verdeeld over twee aan elkaar grenzende plekken in de ruim opgezette wijk Unia West verrijzen 2 vrijstaande, 8 halfvrijstaande en 4 rijwoningen. Het merendeel van de woningen – 12 in totaal – liggen aan het water.

De woningen zijn verdeeld over twee blokken. De woningen aan De Nije Daam stralen een natuurlijke eenvoud uit: houten gevels met hier en daar subtiele bakstenendetails. De vrijstaande en halfvrijstaande woningen aan de straat Kraneblom vallen op door hun moderne, luxe uitstraling: houten gevels en een karakteristiek overstek met vaste lamellen zorgen voor stijlvolle en eigentijdse woningen.


Bouwnr.WoningtypeStatusKavelopp.Gebruiksopp.InhoudPrijs
1A – HalfvrijstaandIn voorbereiding310 m2109 m2447 m3
2A – Halfvrijstaand In voorbereiding218 m2110 m2447 m3
3A – HalfvrijstaandIn voorbereiding218 m2110 m2 447 m3
4A- HalfvrijstaandIn voorbereiding304 m2109 m2 447 m3
5B – HoekwoningIn voorbereiding296 m2109 m2447 m3
6B – TussenwoningIn voorbereiding161 m2110 m2447 m3
7B – TussenwoningIn voorbereiding162 m2110 m2447 m3
8B- HoekwoningIn voorbereiding303 m2109 m2447 m3
9C – VrijstaandIn voorbereiding578 m2165 m2778 m3
10D – HalfvrijstaandIn voorbereiding439 m2147 m2607 m3
11D – HalfvrijstaandIn voorbereiding431 m2147 m2607 m3
12D – HalfvrijstaandIn voorbereiding433 m2147 m2607 m3
13D – HalfvrijstaandIn voorbereiding432 m2147 m2607 m3
14C – VrijstaandIn voorbereiding602 m2165 m2778 m3

A – halfvrijstaande woningen

Indeling: de hoeken hebben een zij-entree en de tussengelegen woningen een entree aan de voorzijde. Daarnaast een hal, toilet, woonkamer en open keuken, deur naar de achtertuin aan het water. Op de eerste verdieping 3 slaapkamers en een badkamer met sanitair en tegelwerk. Vaste trap naar een ruime zolder.

Bouwnummer 1 en 4 hebben een vrijstaande berging van 20 m2 en een parkeerplaats op eigen terrein. Bouwnummer 2 en 3 hebben een geschakelde berging van 5 m2 in de achtertuin. De achtertuin is via een achterom bereikbaar.


B – rijwoningen

Indeling: de hoekwoningen hebben een zij-entree en de tussenwoningen een entree aan de voorzijde. Daarnaast een hal, toilet, woonkamer en open keuken, deur naar de achtertuin aan het water. Op de eerste verdieping 3 slaapkamers en een badkamer met sanitair en tegelwerk. Vaste trap naar een ruime zolder.

De hoekwoningen hebben een vrijstaande berging van 20 m2 en een parkeerplaats op eigen terrein. De achtertuin van de hoekwoningen is via een achterom bereikbaar.

De tussenwoningen hebben een geschakelde berging van circa 5 m2 in de achtertuin. Voor de rijwoningen geldt dat de achtertuin te bereiken is via de tuindeur in de woonkamer. Parkeren kan in de parkeerkoffers in de wijk.


C – vrijstaande woningen aan overtuin

Indeling: zij-entree, ruime bijkeuken, toilet, woonkamer met open keuken, openslaande deuren naar de voortuin én achtertuin aan het water. Op de eerste verdieping 4 slaapkamers en een badkamer met sanitair en tegelwerk. Een vaste trap naar de royale zolderverdieping. 

Bijzonder: de ruime architectonische overstek. Dit zijn enige twee projectmatige vrijstaande woningen in buurtschap Unia. Aan de straatzijde de berging van 5 m2. Naast de berging een voordeurfunctie en een parkeerplaats op eigen terrein. Boven de parkeerplaats wordt een pergola geplaatst.


D – halfvrijstaande woningen aan overtuin

Indeling: zij-entree, toilet, woonkamer met open keuken, openslaande deuren naar de voortuin én achtertuin aan het water. Op de eerste verdieping 3 slaapkamers en een badkamer met sanitair en tegelwerk. Een vaste trap naar de ruime zolderverdieping. 

Bijzonder: de ruime architectonische overstek aan de waterkant. Aan de straatzijde de berging van circa 5 m2. Naast de berging een voordeurfunctie en een parkeerplaats op eigen terrein. Boven de parkeerplaats wordt een pergola geplaatst.


Belangstelling voor wonen in De Spjocht?

Kijk voor meer informatie op de projectwebsite en/of neem contact op met Makelaardij Hoekstra of Makelaardij Friesland.