Ga naar inhoud
Logo
Logo

Een Barnhouse voor Oscar en Irene

In het sfeervolle Drentse dorp Nooitgedacht realiseerden wij, in samenwerking met Zethoven Hornstra– ontwerper en ontwikkelaar van het plan – de tweede fase van het project Esrijck – Wonen aan de Es. Het resultaat? Vier rug-aan-rug villa’s die volledig klaar zijn voor de toekomst. Tijdens de oplevering spraken wij met Oscar en Irene Admiraal van bouwnummer 4.

Het juiste huis, het juiste moment

“Ik zei altijd: geen ander huis, geen nieuw huis,” begint Oscar. Toch is het Irene die al jaren één wens op haar lijstje had staan: wonen in Nooitgedacht. “Toen ik de barnhouses voorbij zag komen, dacht ik: dit moet ik Oscar laten zien. Tot mijn verbazing zei hij dit keer wel: ‘Dit is het!’ En hij meende het ook echt.”

Hoewel ze aanvankelijk werden uitgeloot voor hun favoriete bouwnummer, kwam het alsnog op hun pad. “We hadden vertrouwen: als dit huis voor ons is, dan komt het goed. En dat gebeurde ook,” vertelt Irene. “We zijn ontzettend blij met deze plek – een prachtige woning die helemaal klaar is voor de toekomst.”


Meer over het project Nooitgedacht — Esrijck 2e fase

Duurzaam en levensloopbestendig

Wat de woning voor Oscar en Irene zo bijzonder maakt, is de combinatie van duurzaamheid en het levensloopbestendige ontwerp. “We zaten net op het punt om ons vorige huis te verduurzamen,” zegt Oscar. “Wij schrokken toen bleek hoeveel dat kost als je het écht goed wil doen. En ineens op hetzelfde moment kwam dit project voorbij. Nieuwbouw, energiezuinig én in Nooitgedacht.”


Opvallend persoonlijk

De ervaring met VDM Woningen noemen ze opvallend persoonlijk. “We hadden eerder een nieuwbouwwoning laten bouwen, maar dat bouwproces was minder persoonlijk en flexibel,” zegt Irene. “Bij VDM konden we veel keuzes maken en werden we erg goed begeleid.”

Het contact met de kopersbegeleider Arnold was voor hen een groot pluspunt. “Hij kwam bij ons thuis. Aan de etenstafel namen we alles rustig door. Hij luisterde echt naar onze wensen en dacht mee over wat het beste bij ons zou passen.”

Irene vult aan: “Ook de jongens op de bouwplaats waren altijd vriendelijk, netjes, en echt betrokken. We voelden ons welkom. Het was gezellig om daar af en toe te komen kijken en een praatje te maken.”


UNIEK WONEN IN EEN BARNHOUSE

Oscar en Irene waren meteen gecharmeerd van de architectuur, met de strakke, minimalistische hoofdvorm en het gebruik van natuurlijke materialen. De vide springt er voor hen echt uit – een bijzonder element dat zorgt voor een indrukwekkende ruimtebeleving.

“De vide, dat is echt een eyecatcher in huis om verliefd op te worden,” zegt Irene. “Die wand naar boven toe, daar komt straks een ontzettend mooi behang. Daar maken we echt iets bijzonders van. We kijken er enorm naar uit om het in te richten en hier te gaan wonen.”


Benieuwd naar de ervaringen van andere bewoners?

Na oplevering van je woning is het tijd om van je huis een thuis te maken. Een plek waar jij je helemaal thuis voelt en kunt genieten. Wij nemen een kijkje bij verschillende gezinnen die elke dag thuiskomen in een VDM woning en horen hun ervaringen.


Bekijk de ervaringen