VDM geselecteerd voor tweede ronde van het Slim & Snel project

4 februari 2013 VDM geselecteerd voor tweede ronde van het Slim & Snel project

VDM is als onderdeel van consortium “Bergen op Stoom” geselecteerd voor de tweede ronde voor het Slim en Snel project van woningcorporatie Stadlander uit Bergen op Zoom. Meer dan 70 consortia hadden zich middels een brief aangemeld voor deze wedloop. Het project betreft 300 huurwoningen en circa 300 particuliere woningen.

“Bergen op Stoom” bestaat uit een bundeling van krachten: Prestatiehuis (waarvan VDM onderdeel uitmaakt), KAW Architecten en Dura Vermeer. De resterende 20 consortia dienen op 6 maart a.s. middels een 10 minuten pitch hun visie op de Slim en Snel opgave te geven. Vervolgens zullen 3 consortia een ontwerpplan maken. Woningcorporatie Stadlander maakt vervolgens een keuze voor het beste plan. Kijk voor meer informatie op de website.

VDM is als consortiumlid van De Uitkomst tevens geselecteerd bij de laatste 3 consortia voor het Slim en Snel project van WoonFriesland.

Deel deze pagina: